Hakkımızda

Hakkımızda1988 Yılında Faaliyete geçen ERMAK MAKİNA, Biye Makinaları, Tam Otomatik Verev Kesim, Tüp Kesim, Ferfore Plastik Katlama, Kenar Kontrol Sarma, Fotoselli Aktarma Makinalarında Lider Firma Olma Yolunda Yürümektedir.

VİZYONUMUZ

Birinciliğimizi iş kalitemizle, istikrarlı fiyat politikamızla ve aldığımız işleri zamanında teslim ederek iş hayatına katkılarımızla zenginleştirerek, sektörümüzde takdir edilen lider konumuna yükselmek, İşbirliği içinde çalıştığımız kişi ve kuruluşlar nezrinde güvenirliliğimizi kanıtlamış olarak her zaman tercih edilen firma olmak, Herkesin kalitesini ve istikrarlı yükselişini onayladığı bir firma olmamızı sağlayan değerlerimizi geliştirerek, BİYE MAKİNALARI sektörünün önde gelen ismi olma özelliğimizi sürdürmek bugün olduğu gibi gelecekte de en büyük vizyonumuz olacaktır.

MİSYONUMUZ

Yetişmiş uzman işgücü, ciddi iş yaklaşımı ve 19yıllık tecrübe birikimiyle tercih edilen bir firma olarak, Taahhüt edilen zamanda teslimatlarımız ve istikrarlı fiyatpolitikamızla Müşterilerimize Doğal kaynaklarımızın kıymetini bilip verimli bir şekilde kullanarak Geleceğimize Toplumsal sorumluklarımızı yerine getirerek Devletimize Değer katmayı taahhüt ederiz.
Ülkemizde ve Yurt dışında makinalarımızla, ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz, İş yetkinliği anlayışı ve AR-GE çalışmaları ile sektördeki yenilikleri takip ederiz, Tedarikçi seçiminde kaliteye riayet, Makina üretiminde standart gerekliliklerin uygulanması ve kusursuzluk anlayışına sistemli bir yaklaşım sergileriz. Yurt içi ve Yurt dışı fuarlarını takip eder, katılım sağlarız